Категории

.

Категории

.

Ретро промишленост светлина творчески минималистичен спалня бельо плат висящи лампи ресторант въже зона за отдих лампа кръгла GY168

Ретро промишленост светлина творчески минималистичен спалня бельо плат висящи лампи ресторант въже зона за отдих лампа кръгла GY168

BGN 403.20

Наличност
Налично


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : железо + јаже
[Извор на светлина] : e27 (без извор на светлина)
[Главната технологија] : упатство
[Користи во] : дневна соба, ресторан, студија, бар и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

Основни характеристики

Тип Елемент:
Висящи Лампи
търговска марка:
WINZSC
Напрежение:
90-260V
Място:
Хол Хотели, Хол
Приложение:
Фоайето
Източник На Захранване:
AC
Техника:
Перфорирана
Материал На Корпуса:
Желязо
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Цвят На Абажура:
Черен, Жълт
Базов Тип:
E27
Номер На Модела:
22
Материал:
Сплав
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Дали диммируемым:
No
Стил:
Арт-Деко
Гаранция:
1
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
документ:
ССС
Брой източници на светлина:
1
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Тип На Ключа:
Друго

Избор на клиенти