Категории

.

Категории

.

модерен led тавана лампа за дневна спалня пръстен 450 мм алуминий + акрил висока яркост 27 W led лампи, крепежни светлини

модерен led тавана лампа за дневна спалня пръстен 450 мм алуминий + акрил висока яркост 27 W led лампи, крепежни светлини

BGN 300.00 BGN 319.68

Наличност
Налично

модерната led таванот светла за Ходникот бања круг 450mm алуминиум+Acryl Висока осветленост 27 W LED светилка Детали за производот : Точка Бр. : JD9183-450-27 W Материјал : Акрил+Алуминиумски Светилка Големина : D450*H110mm Светилка Боја : бела Влезен Напон : AC 110 / 220 V Светлосен Извор : 1, LED 27 W (Вклучува) За нас и Производи : Овие предмети се тешко да се опише попрецизно,големини и Бои може да изгледаат различно на лице од тука. Поради разликите во следи, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната кристал и вашиот екран. За нас : Сите наши производи are100% вистински,Кристали познати за беспрекорна worksmanship,прецизно сечење и јасност се нудат тука. Ние нудиме најдоброто.Ќе земе како многу гордост во сопственик на нашите производи, колку се земе во понудата на итто вас. ние се стремиме да понуди одлична услуга на клиентите,безусловна квалитетот на производот во неспоредлив цени и сеуште секојдневно,ние продолжуваме да се обидат да се направи вашата шопинг искуство со нас .Ние сме отворени од 7 дена од 11 часот до 7pm(est).Ние ќе одговориме на сите ваши прашање ако имате било.Можете да ни e-mail. За превозот : ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка кога имаме испраќаат пакетот ,можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа (Бидејќи тоа willtake околу 24 часа за испорака компанија за да испратите проверка на информации на своите веб ). Можете да ги пратите пакет по курирска компанија линк : ние ќе наплаќаат дополнителни превозот бесплатно ако вашата локација е оддалечена или ние ќе ги користите другите испорака начин. За По Продажбата На Услугата : 1.

Основни характеристики

Цвят На Абажура:
Бял
Цвета На Купето:
сребристо-сив
Мощност:
LED 27W warm white
Тип Елемент:
плафониери
документ:
UL, CQC, CE, RoHS ce, VDE, ССА,CCC
Характеристики:
Алуминий води таван осветление
търговска марка:
Farito
Завърши:
Полирана Стомана
Техника:
Боядисаната
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Празник
Приложение:
Проучване
Гаранция:
3 години
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Стил:
Модерен
Напрежение:
90-260V
Материал На Корпуса:
Алуминий, ABS
Номер На Модела:
JD9183-450-27W
Базов Тип:
Клин
Дали диммируемым:
No
Материал:
Алуминий
Задаване На Стил:
Лесен монтаж
Брой източници на светлина:
1
Размер На Лампата:
D450*H110mm
Эммиттиг цвят:
Топло бяло (3000 До)

Избор на клиенти