Категории

.

Категории

.

50 бр./кор. 11 м2 Disppsable стерилизирани игли за татуировки един стак Magnum татуировка игли от неръждаема стомана съвет татуировки дръжка татуировки

50 бр./кор. 11 м2 Disppsable стерилизирани игли за татуировки един стак Magnum татуировка игли от неръждаема стомана съвет татуировки дръжка татуировки

BGN 14.00 BGN 14.24

Наличност
Налично


Ви благодариме за Повлекува од Buy4now Телото Уметност Продавница
50pcs/кутија 11 M2 за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Игли Еден Оџакот Магнум Тетоважа Игли Нерѓосувачки Челик тетоважа совет тетоважа зафат
Опис :
Име : Еден Оџакот Магнум Тетоважа Игли
Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Количина : 50 PCS
Пакувањето Се Вклучени :
50 * 11 M2 Еден Оџакот Магнум Тетоважа Игла
Слика Шоу
Услови на Продажба !!!
Ние продаваме производи во целиот свет, и означете ги како Подароци или Примероци со реална вредност, и таму може да биде Царинската Такса arised кога тие одат преку царинската испостава, не се подобни да ве известам во однапред, ве молиме имајте во предвид моменталната Политика на Царинење во вашата земја.
Како да се предмети себе, вие сте исто така задолжени да се забележи дали тие се importable ставки на вашиот земји, ако НЕ, ве молам НЕ ставајте цел на нив, ние со ова да ве извести дека сте имајте на ум тоа однапред пред шопинг!
Начин на плаќање
Ние го прифатат плаќање методи кои се на располагање на DHgate.com како кредитна картичка
(VISA,MASTERCARD), офлајн плаќање (Банкарски Трансфер и Western Union), можете да изберете кој и како може да се направи.
Услови & Услови(ЧПП)
7 дена се Врати&Размена Политика-датум откако ќе се пријавите во пакетот.
(1)Барање за врати или разменува предмети :
За објектите што сакате да се направи замена, ќе треба да плаќаат за превозот се наплаќаат во рок од 7 дена откако ќе добиете предмети.
(2) Мојот врати беше обработени, но јас не бев вратени мојот испорака полнење?
Превозот се неповратни, освен кога сме направиле превозот грешка
(3) сакам да се врати или размена на мојот купување! Она што можам да направам?
Ако не сте 100% задоволни со нашите објекти.

Основни характеристики

Тип:
Татуировочная Игла
търговска марка:
EZ
Номер На Модела:
Игла За Татуировки Смесване
Име:
Това Е Една Игла За Татуировки Магнума В Плевнята
Материал:
неръждаема стомана
Иглата Type1:
11м2
Опаковка:
50 бр. / лот
Тегло:
180g/box
Размер на кутията:
17x9x4. 0 cm

Избор на клиенти