Категории

.

Категории

.

Голям черен tatuagem татуировка боди-арт временни татуировки етикети наклон пъстри птици очите на акула блясък татуировки етикети

Голям черен tatuagem татуировка боди-арт временни татуировки етикети наклон пъстри птици очите на акула блясък татуировки етикети

BGN 1.00 BGN 1.54

Наличност
Налично

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината. 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа. 3.Многу добар избор како привремена тетоважа на телото шминка, и исто така таа може да ги покрие лузна на телото. 4.Лесно се носат и лесно се чисти. големина : 20 X15cm

Основни характеристики

Тип:
Временна Татуировка
Размер:
1 piece
търговска марка:
ЙОЕМТАТ
Номер На Модела:
1574

Избор на клиенти