Категории

.

Категории

.

Реколта ютия черен регулируема корона люлка ръка, с монтиран на стената лампа e27 светлини модерен за трапезария и хол, спалня ресторант бар

Реколта ютия черен регулируема корона люлка ръка, с монтиран на стената лампа e27 светлини модерен за трапезария и хол, спалня ресторант бар

BGN 156.80

Наличност
Налично


Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2 KG Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YY-B03 LS Боја антички црна гроздобер Стил Заврши антички црн Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 110-240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел
Време на испорака
Во принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 15-35 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.
Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате. Царина
Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака дека колку што треба ни да пишувам за декларираната вредност,откако ќе го поставите цел,
ако ние го напишете премногу висока исто како и на трошоците ќе се вистински платени за ламба ,можеби ќе треба да плаќате Царина од царинската afteryou примена на стоки. Ние може да обезбеди фактура за вредноста која треба.
Политика за наплата Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа 's original condiion за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации, Ние им даде на 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.

Основни характеристики

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Направи си Сам пособия:
Електрически
Материал:
Метални
Номер На Модела:
YY-B03LS
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Цвят:
античен черен цвят
Стил:
Винтажное Ретро
Място:
Козметичен кабинет начало спалня баня хотел Хол хотелска стая бар

Избор на клиенти