Категории

.

Категории

.

специален случай vestidos festas longo casamento прасковен цвят красива приятелка на булката с рамо рокли на шаферките Рокли H4171

специален случай vestidos festas longo casamento прасковен цвят красива приятелка на булката с рамо рокли на шаферките Рокли H4171

BGN 52.48

Наличност
Налично


1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.
2. Фустанот не вклучува било accesories, како што се ракавици, свадбен превез и shawl crinoline petticoat ( емисија за слики ).Наддавање е за еден фустан само!
3. Фустан кој Не Може да Се Направи во Custom Size . Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн. Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно.
4.Нема Готови венчаница! Треба да се направи дена ! Целата направени процес (од денот ние го добиете вашиот плаќање и мерења) ќе се 20-30 дена (Плати прекувремено трошоци исклучок) во зафатено време .Нормално треба 7days.
5.ако сакате овој фустан за вашиот bridemaids или повеќе од еден фустан,ве молиме да се купи фустани едно време.
ако вие и вашите пријатели сакаат да го купи истиот фустан од нашата продавница ,ве молиме да се купат на ист датум и да го оставите порака до нас.
бидејќи БОЈА ЗАСЕНЧУВАЊЕ постои во различни серии ткаенина .
6. Сите Кина Пост-Mail или Epacket ,ние не може да гарантира облекуваат да пристигне вашата рака во еден месец, особено Бразил и русија .За превозот дена,можете да ги прашате нашите услуги.
7.Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања. За да испратите некоја e-mail, ве молиме кликнете на линкот "Прашајте го продавачот прашање" во горниот десен агол на оваа листа. Ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 12 часа.
8.ве молиме обрнете внимание на вашата порака, ако имаме било какви прашања во врска со големината ,ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа.
Како да се изберете големина?
1) нашите фустани материјал без гума за џвакање ,особено половината големина не може да биде поголем .
Ве молиме според вашиот половината за да изберете големина ,ако биста на големината не ви одговара ,можете да оставите порака на вашиот вистински биста големина во или под цел за нас да се прилагоди пред да се испрати .

Основни характеристики

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10
Тип Елемент:
Рокли За Шаферките
търговска марка:
Иса щастлив ден
Украса:
Апликации От Дантела
Вграден сутиен:
ДА
Дължина ръкав(см):
Кратък
Силует:
Бална Рокля
Елемент На Модата:
Реколта
Отвор на вратата:
Горловина Лодки
Номер На Модела:
H4171
Стил Ръкави:
С спущенным рамо
Талия:
Натурални
Тип Тъкани:
Креп
Възрастова Група:
Възрастен
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Реалните Изображения:
No

Избор на клиенти