Категории

.

Категории

.

1 комплект 4шт черен вертикален пиано пудра чаша поставка за крака с EVA PAD устойчив на удари Безплатна доставка на едро

1 комплект 4шт черен вертикален пиано пудра чаша поставка за крака с EVA PAD устойчив на удари Безплатна доставка на едро

BGN 15.98

Наличност
Налично


Детали : 100% Сосема Нов Состојба Направени од Одлични Акрилик ЕВА Мат Со ЕВА Мат(Sockproof,Не се Лизга и Заштита на Дрво,Плочки,И Тепих Од Пијано Рициново Штета) со цел да бидат Ставени Под Пијано, Нозе, Со Цел за Заштита на Подови И Теписи Долната страна на секоја Чаша е Наредени со Чувствува Подлога Наменета За Исправена Пијано Боја : Црна
Пакет : 1 Сет на 4pcs Пијано Нога Подлога
Ние(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!
1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ние ги Испратите до вас 1 ден Предавање Време Кога Плаќање Cleard.
4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 35 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5.Ние Нудиме Free Shipping користи Хонг Конг Пост/Сингапур Пост Превозот(Време на Испорака : 15-35days.).Ако Голем Број на Производи/Wholesales,Ние ви Препорачуваме Употреба на курирската служба DHL/EMS/ФЕДЕКС/UPS-от се Изразам,И да Комуницираат едни со други.
1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.

Основни характеристики

Номер На Модела:
поставка за крака
Тип:
поставка за крака

Избор на клиенти