Категории

.

Категории

.

Alice AW434 Coated Steel Hexagonial Основната Coated 85/15 бронзови намотанные струни за акустична китара

Alice AW434 Coated Steel Hexagonial Основната Coated 85/15 бронзови намотанные струни за акустична китара

BGN 12.00 BGN 24.06

Наличност
Налично


Бакар акустична гитара жици се направени на хексагонална јадра и 85/15 бронза заврши која е обложена со слој на заштитен филм по хемиски третман. Ова произведува брилијантен, срамнети со земја игра површината,одличен анти- ' рѓа функција и долговечност, но не жртвува топол тон.
Обложен Челик
Хексагонална Core
Обложени 85/15 Бронза Рана
Комерцијален Анти- ' Рѓа Грб
AW434-SL инчен mm E-1 Обложен Челик .011 0.28 Б-2 Обложени Челик .015 0.38 G-3 Обложени 80/20 Бронза Рана .024 0.61 D-4 Обложени 80/20 Бронза Рана .032 0.81 А-5 Обложени 80/20 Бронза Рана .042 1.07 E-6-Обложена 80/20 Бронза Рана .052 1.32
AW434-L инчен mm E-1 Обложен Челик .012 0.30 Б-2 Обложени Челик .016 0.41 G-3 Обложени 80/20 Бронза Рана .024 0.61 D-4 Обложени 80/20 Бронза Рана .032 0.81 А-5 Обложени 80/20 Бронза Рана .042 1.07 E-6-Обложена 80/20 Бронза Рана .053 1.35
1. Вашите пари се плаќа за .com, откако ќе ја прими стоката, .com ќе даде пари на нашата сметка .И ако ние се согласуваме да се врати парите е даде тоа за вас, премногу. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.
2. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ РЕ-ПОСТАВУВАЊЕ.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Основни характеристики

Тип:
ред
Номер На Модела:
AW434

Избор на клиенти