Категории

.

Категории

.

Mooer Liquid Digital Phaser Guitar Pedal с 5 различни видове фазови ефекти Guitar effect pedal

Mooer Liquid Digital Phaser Guitar Pedal с 5 различни видове фазови ефекти Guitar effect pedal

BGN 126.00 BGN 168.53

Наличност
Налично


Течни
На MOOER "Течни" е џеб големина Дигитални Фаза на возилото преполн полн со одличните карактеристики. Голем контрола knob ви овозможува да изберете од 5 многу различни Phasers кои се движат од мали гроздобер фаза на целосно чукнат и екстремни модулација.
По изборот кој тип на Фаза сакате да го користите, да се движите брзо за да се трите позиција switch за да изберете која бран форма одговара на звук сте по. Круг, триаголник или на плоштад.
Манипулирање на контрола на брзината ќе се прилагоди на стапката на модулација и адаптација на боја контрола ќе се измени тоналитет на ефектот што навистина ви овозможува да добиете вашиот звук бирани во.
Се рекреираат вашиот омилен класичен фаза звуци или креирање на бренд нови себе!!!!
Главни Карактеристики
*5 различни фаза ефект видови
*3 избор бран форма видови : Круг,Триаголник или Квадратен облик бранови форми
*Брзина,Боја и mode/микс контроли
*Целосна matel школка
*Мали и компактни димензии
*Точно да се заобиколат
Спецификација
Начини : 5 видови на phaser, секој со 3 избор бран форма видови.
Текст : 1/4" моно аудио џек. ( Отпорност : 470k Ohms )
Излез : 1/4" моно аудио џек ( Отпорност : 100 Ohms )
Моќ барања : AC адаптер 9 V DC, центар негативни. Препорачуваме да ја користите Mooer Микро Моќ.
Тековната влечење : 130m A
Димензии : 93.5 mm(Д) x 42mm(W) x 52mm(H)
1. Вашите пари се плаќа за .com, откако ќе ја прими стоката, .com ќе даде пари на нашата сметка .И ако ние се согласуваме да се врати парите е даде тоа за вас, премногу. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.
2. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.

Основни характеристики

Тип:
Ефекти
Номер На Модела:
течност

Избор на клиенти