Категории

.

Категории

.

Нов Хром Приключи Около Моста Tailpiece Стоп Бар 4 Струнен Бас Bridge Tailpiece

Нов Хром Приключи Около Моста Tailpiece Стоп Бар 4 Струнен Бас Bridge Tailpiece

BGN 18.00 BGN 18.54

Наличност
Налично


Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас,
100% нови
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
Овој флексибилен wraparound мост е одлична замена за постари
не-прилагодливи мост/tailpiece комбинации многу слични на сега веќе непостоечката badass
гитара мост. saddles доаѓаат со стандарден центар рецка.
Превртуваат стил мост Одговара За 4 String бас гитара Замена
Цинк умре-фрлија мост единица
индивидуални седло intonation
Стрингови натоварен од пред
Двете Завртки се дадени основните string intonation
Вклучувајќи навој монтажа studs и водител на bushings
Боја : хром
Пакет Се Вклучени :
1 x хром wraparound мост tailpiece
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена .Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее. (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .

Основни характеристики

търговска марка:
Кмизе
Тип:
Мост

Избор на клиенти