Категории

.

Категории

.

MOOER Reecho Digital Delay Pedal Full metal shell 3 режима на педала на китарен ефект

MOOER Reecho Digital Delay Pedal Full metal shell 3 режима на педала на китарен ефект

BGN 104.00 BGN 138.88

Наличност
Налично


Reecho
3 Одложување Начини : Аналогни/Вистински Echo/Лента Ехо
Аналогни : Симулира топло и мазна ехо на звукот создаден од страна на класичен аналоген одложување опрема.
Вистински Ехо : Симулира природен ехо звук во реална средина.
Лента Ехо : Симулира слатко и spacy ехо звук од
Доцнењето : 5ms~780ms гроздобер лента ехо машина.
Целосна метална школка
Многу мали и таписерии
Точно заобиколат
Спецификации
Текст : 1/4" monaural џек (отпорност : 470k Ohms)
Излез : 1/4" monaural џек (отпорност : 100 Ohms)
Моќ Барања : AC адаптер 9 V DC (центар минус приклучок)
Тековната влечење : 128 ма
Димензии : 93.5 mm (Д) × 42mm (W) × 52mm (H)
Тежина : 160g
1. Вашите пари се плаќа за .com, откако ќе ја прими стоката, .com ќе даде пари на нашата сметка .И ако ние се согласуваме да се врати парите е даде тоа за вас, премногу. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.
2. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ РЕ-ПОСТАВУВАЊЕ.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Основни характеристики

Тип:
Ефекти
Номер На Модела:
Рихо

Избор на клиенти