Категории

.

Категории

.

Зелени листа форма карикатура избягвайте докосване на самозалепващи седалки за тоалетна делото лифт анти мръсни ръце на дръжката подемно устройство

Зелени листа форма карикатура избягвайте докосване на самозалепващи седалки за тоалетна делото лифт анти мръсни ръце на дръжката подемно устройство

BGN 1.66

Наличност
Налично


Зелени Лисја Форма Цртан филм Избегнувајте Допирање на самолепливи Тоалет Седиште Подлога Покрие Lifter Анти Валкани Раце се Справи со Кревање Уред
Функција :
Име На Производ : Тоалет Капак Кревање Уред
Големина на : 1 : 4 х5.5 cm краток
2 : 5x8.5cm долго

Основни характеристики

Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
WangG2016090609
Тип:
Двухсекционный
търговска марка:
этя
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Тип:
Двухсекционный
Материал:
Пластмаса
Характеристика:
Еко-Содружественный
Номер На Модела:
НЕ

Избор на клиенти