Категории

.

Категории

.

Micfin Fcs сърфирах surfboard g5 black with green фибростъкло M size fins pranchas de surf quilhas fcs сърфирах fin

Micfin Fcs сърфирах surfboard g5 black with green фибростъкло M size fins pranchas de surf quilhas fcs сърфирах fin

BGN 32.00

Наличност
Налично

Добредојдовте на Micfin сурфање перки производителот,ние имаме 3 години quilhas перки Производство искуство големина G3 Г5 Г-7 База 105mm 112mm 114mm Длабочина 112mm 117mm 121mm Перформанси ПРЕГЛЕД Брзо реагирање перка за вршење помал радиус врти. Исправена дефиниција со користење на рамна фолија на страната перки овозможува за акутна насочен промени. Дизајниран за сурфери кои сакаат да останат тесни во џеб и да се изврши воздушни маневри. Идеална Состојба : Одговара шупливи бранови и punchy плажа паузи. Одборот Видови : се Препорачува за извршување shortboards со умерено-да-ниска рокер. Материјал : fiberglass саќе Пакетот вклучува : 1set (3piece) Почитувани пријател Добредојдовте на Micfin Отворено спорт продавница имаме 3 години спортска опрема производство искуство нормално време, ние може да се испратат во 48hours,а понекогаш и на производи што се избере е топла продажба па ние треба 7-10days да се направи нов еден,ако може да се прифати истиот модел,можете да Забелешки тоа,јас ќе ви испрати на истиот модел слика нека провери Сите пакет имаат патеката број,можете да ги пратите на овој веб-сајт www.17track.net Повеќе од 3kg некоја земја може да се испрати по брза испорака како DHL 1 Месец достигне $3000,може да се даде 10% попуст И пријател кога ќе го примените вашиот парцела,ве молиме проверете го, ако тоа е оштетен или не е она што го наредил,ве молиме контактирајте ме прво, ако се е во ред,ве молиме кликнете на "Потврди стоки доби" ова е многу важно за мене.ако задоволството на нашите производи и серверот,ве молиме да дадете 5 ѕвезда повратни информации да им помогне на повеќе други купувачот,Нека љубовта во секој агол на светот ви Благодариме .

Основни характеристики

Приложими Хора:
Унисекс
Тип:
Дъски за сърфинг
търговска марка:
микфин
Номер На Модела:
G5
Активна Почивка На Открито:
Сърф
Тип:
Дъски за сърфинг
Активна Почивка На Открито:
Водни Спортове
Номер На Модела:
FCS G5
Брой:
3 бр. / комплект
Цвят:
черно-бял
Размер:
M
Материал:
Стеклопластиковый меден гребен
Склад:
Разположение
Стил:
FCS

Избор на клиенти