Категории

.

Категории

.

1 Чифт Crossfit Професионални Коленете Поддръжка На Крака Протектор Фитнес Волейбол Баскетбол Дишащи Спортни Подложки Тайна

1 Чифт Crossfit Професионални Коленете Поддръжка На Крака Протектор Фитнес Волейбол Баскетбол Дишащи Спортни Подложки Тайна

BGN 13.00 BGN 24.94

Наличност
Налично

1 Пар Crossfit Професионални Коленото Влошки Нога Поддршка Заштитник Фитнес Одбојка Кошарка Дише Спортски Соочи Обвива
Описи :
Боја : Црна,Сина
Материјал : памук+сунѓерот
Одговараат за спорт : Кошарка,Одбојка,Фудбал,Контакт Спорт итн.
Големина : Возрасни коленото влошки, ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ
Карактеристики : Пакет се Вклучени : 1 ПАР(2 парчиња) спакувани Дише коленото влошки и дебели сунѓер,посигурни кога носат Нога компресија одржува мускулите на топлина и го спречува гребнатинки и гребнатини HDC Влага Управување со Технологија е за сите кул и сува, wicking влага далеку од кожа
Пакетот Вклучува :
2 * коленото влошки заштитници (1 Пар)

Основни характеристики

Материал:
памук+гъба
Възраст:
Възрастен
Номер На Модела:
FZ-HJ014
Цвят:
Черен, син
is_customized:
Yes
Материал:
памук+гъба
Размер:
For adult,one size fits all
Характеристики 1:
Дишащи и удобни
Характеристики 2:
Дебела гъба
костюм за спорт:
Волейбол, баскетбол, баскетбол и др.
Името на елемент :
коленете
Пакетът Включва:
1 чифт наколенников

Избор на клиенти