Категории

.

Категории

.

Мотор dirt яма под наем ATV задната част на крака хидравлична спирачка централен цилиндър помпа 10 мм черен нов

Мотор dirt яма под наем ATV задната част на крака хидравлична спирачка централен цилиндър помпа 10 мм черен нов

BGN 16.00 BGN 17.49

Наличност
Налично

Мотоцикл Нечистотија Јама Велосипед АТВ Задна Нога Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар Пумпа 10мм Состојба : Бренд Се 100% Нови Боја : Црна Banjo Болт : 10мм Banjo Врска Тема Тип : M10x1.25мм Поправање на Дупки Проред : 40mm (А-Б), 10мм (B-C), 50mm (A-C) Fitment : Одговара за било велосипед кои ги исполнуваат монтажа дупки големина Одговара за 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc 150cc 200cc 250cc Кал Велосипеди Јама Велосипеди atv настана Quads Пакет се Вклучени : 1* Задна Кочница Господар Цилиндар Внатрешни Нафта Мешавина( не вклучувајќи сопирачки assy) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги спецификациите за да бидете сигурни дека оваа точка ќе се вклопи во вашата апликација ПРЕД ставање на ред !! Не може да се Победи Оваа Цена! Свежо Акции ,Брз Брод .

Основни характеристики

Цвят:
Черен
Дължина На Продукта:
21.5cm
Тегло На Продукта:
200g
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Вид На Материала:
Алуминий
Височина На Продукта:
5cm
търговска марка:
P ЧАСТИ НА ХРАНА
Името На Модела:
главен спирачен цилиндър заден спирачки
Състояние:
НОВО
Гаранция:
ДА
Форма:
50cc 70cc 90cc 110cc 125cc 150cc 200cc
Модел:
10mmrear главен спирачен цилиндър
Настаняване на превозното средство:
ЗАДНИ
Държава производител:
Китай
Име На Магазина:
Магазин Летящи Птици

Избор на клиенти