Категории

.

Категории

.

Високо качество на калъфки творчески морско Ветроходство тема новата мода, стил 45x45 см бельо калъфкаНачало Декоративна калъфка за възглавница

Високо качество на калъфки творчески морско Ветроходство тема новата мода, стил 45x45 см бельо калъфкаНачало Декоративна калъфка за възглавница

BGN 14.00 BGN 28.00

Наличност
Налично


Детали за производот(исто така покрива само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)
Материјал : памук, лен платно
Големина : 45см*45см*0.5 cm
Опис на производот : го направи животот станува јасно и прекрасна , природна, поставете дизајн, живот, земја, без разлика од каков вид на стил на намирници, се еден вид на топло животно искуство.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Ако Сакате Перница внатрешни работи,ве Молиме Кликнете На Следете Слика Да се Купи.
Перница Маска Покажува
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. АКО Вашата Цел Количина е повеќе од 20 парче(не за единечна Цена под 5$),Ние ќе ви обезбедиме Бесплатно Брза Испорака,Како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,EMS,E-EMS,EXPRESS,ИЛИ Некои Брзо Посебни бродски. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Основни характеристики

Воспользуйся:
Болница, Хотел, Къща
търговска марка:
ВЕЛОС
Техника:
Нетъкан текстил
брой нишки:
100TC
Номер На Модела:
cover251
клас:
клас а
Характеристика:
Еко-Содружественный, Нетоксический
Материал:
100% памук
is_customized:
Yes
Брой Платове:
20
Тип:
Декоративни Калъфки За Възглавници
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Бельо

Избор на клиенти