Категории

.

Категории

.

Просто Ярка Коледна Снежинка С Щурм Калъфка За Възглавница Декоративна Калъфка Калъфка Персонализирате Подарък От Lvsure За Диванного На Седалката

Просто Ярка Коледна Снежинка С Щурм Калъфка За Възглавница Декоративна Калъфка Калъфка Персонализирате Подарък От Lvsure За Диванного На Седалката

BGN 8.00 BGN 8.37

Наличност
Налично

Едноставна Светла Божиќ Снегулка Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Од Lvsure На Троседот Седиште Материјал : Памук, Полиестер Големина : 45 cm x 45cm/18" x 18"(appr.) 30 см x 50cm/12" x 20"(appr.) 50 cm x 50cm/20" x 20"(appr.) Други големината ако треба, ве Молиме Слободно да ме известите. Пакет се вклучени : 1 Компјутер. Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалитет. Овие перница покрие' s моделот се шарени, едноставен и супер меки. Памук перница,моделот за реактивен боење технологија на печатење,30 степени под температура на миење на рацете не исчезнат. Оваа перница ги покрие сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат. Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли. Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат. Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден. Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере. 3. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. Како да се прилагоди на вашата Перница случај Перница Маска? Pls Пратете Ми Дизајн или Слика или Текст, или оставете порака. Pls проверете на Линкот подолу : 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. 1).Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.

Основни характеристики

Размер:
One Sided Printing, Two Sided Printing
Цвят:
18x18 инча, 12x20 инча, 20x20 см
Воспользуйся:
Декоративно, Седалката За Кола, Стол
Материал:
Полиестер / Памук
Номер На Модела:
ПВТ2168040372
Техника:
Тъкани
Форма:
Площ
Вид На Модела:
Етап
is_customized:
Yes
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Пишеща машина
Възглавница Капак Група:
LVSURE
Калъфка размер:
18 см х 18 см, 20 см х 20 см, 12 см х 20 см
Декоративни Възглавници:
За Дома, Легла, Столчета, Диван
калъф за възглавници:
50% Полиестер 50% Памук
Направи си сам калъф за възглавници:
Персонални
обичай ролка за печат:
Отпечатани от едната страна / 2 страни
Мека Кърпа Покрива Възглавница Изхвърляне:
Бял
Тип Заливчета Валяк:
Хелоуин
Доставка:
Безплатна доставка
Калъфка За Възглавница С Чертеж:
снежинка

Избор на клиенти