Категории

.

Категории

.

Maiyubo Cartoon Сладко Pop Art Building and Letter Car Decorative Хвърли Pillowcase калъфка калъфка разтегателен Home Decor PC141

Maiyubo Cartoon Сладко Pop Art Building and Letter Car Decorative Хвърли Pillowcase калъфка калъфка разтегателен Home Decor PC141

BGN 6.00 BGN 6.85

Наличност
Налично


Име на производ : Цртан филм Симпатична Поп-Арт Зграда и Писмо за Печатење Автомобил Декоративни Фрли Pillowcase Перница Случај Перница Покрива Троседот Дома Декор PC141
1. Квалитет : Со Висок
2. Цена : Евтини
3. Материјал : Лен
4. Големина : 45x45cm
5. Трговија На Големо : Поддршка
6. Работни Техника : Плетени
7. Број на модел : PC141
8. Примена : Дневна Соба ,Спална Соба ,Hotel,Автомобил
9. Место на Потекло : Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)
10. Производ Ознака : Плетени Перница Маска, Лен Перница Маска, Фрли Перница Опфаќа
Препорачувам

Основни характеристики

Размер:
45x45cm
Вид На Модела:
Писмо
Воспользуйся:
Декоративно, Седалката За Кола, Стол
търговска марка:
Майюбо
Стил:
Обикновена
Материал:
Лен / Памук
Форма:
Площ
is_customized:
No
Модел:
Пишеща машина
Номер На Модела:
PC141
Техника:
Вязаный
Цена:
евтини
Качество:
Висок
Размер:
45x45cm
Материал:
Бельо
Номер На Модела:
PC141
Техниката На Работа:
Вязаный
Цени на едро:
Поддръжка
Място на произход на стоките:
ИУ, Zhejiang, Китай (Континентален)
Приложение:
Хол, Спалня, Хотел, Легло, Диван, Кола
Етикет На Продукта:
Вязаная Калъфка За Възглавница,Бельо Калъфка За Възглавница,Хвърли Калъфки За Възглавници

Избор на клиенти