Категории

.

Категории

.

Maiyubo скандинавски калъфка с невидим цип ретро петел калъфка за дивана петел калъфка луксозен подарък PC208

Maiyubo скандинавски калъфка с невидим цип ретро петел калъфка за дивана петел калъфка луксозен подарък PC208

BGN 5.00 BGN 6.30

Наличност
Налично


Опис :
Материјал : Памук, Лен
Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакетот вклучува : 1 buc на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Напомена :
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела .
2. Тоа е дигитален печатени, перница маска може да имаат малку боја отстапување со слика
3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Се грижи инструкциите :
Машина за миење, топло 40°C.
Не кајгана.
Не собори сува.
Пегла на обратна, средна температура.
Не dryclean.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
Објектот Се Покаже
Ставка Детали
Клиентите Се Покаже
Функција и Совети
Препорачувам

Основни характеристики

Размер:
45x45cm
Номер На Модела:
PC208
Воспользуйся:
Декоративно, Седалката За Кола, Стол
търговска марка:
Майюбо
Стил:
Обикновена
Материал:
Лен / Памук
Форма:
Площ
is_customized:
Yes
Модел:
Пишеща машина
Техника:
Вязаный
Вид На Модела:
Домашни любимци
Материал:
Бельо
Размер:
45x45cm
Техниката На Работа:
Вязаный
Място на произход на стоките:
ИУ, Zhejiang, Китай (Континентален)
Номер На Модела:
PC208
Приложение:
Хол, Спалня, Хотел, Легло, Диван, Кола
Качество:
Висок
Цена:
евтини
Цени на едро:
Поддръжка
Етикет На Продукта:
Вязаная Калъфка За Възглавница,Бельо Калъфка За Възглавница,Хвърли Калъфки За Възглавници

Избор на клиенти