Категории

.

Категории

.

Гореща! 3.5 мм слушалки в ушите S6 слушалки слушалки с микрофон микрофон кабелна управление за Samsung Galaxy s6 edge plus s3 s4 s5 Забележка

Гореща! 3.5 мм слушалки в ушите S6 слушалки слушалки с микрофон микрофон кабелна управление за Samsung Galaxy s6 edge plus s3 s4 s5 Забележка

BGN 2.90

Наличност
Налично


Жешка! 3.5 mm во-слушалка за уво во S6 Слушалки earbuds со микрофон микрофон Жичен контрола за Samsung Галакси s6 работ плус s3 s4 s5 Забелешка
Можеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!!
100% Сосема Нов.
Материјал : Метал, TPE
Боја : Бела Црна
Кабел Должина : 110cm
Говорникот Отпорност : 16Ω
Headphone Чувствителност : 94d B
Приклучок Тип : 3.5 mm стандардна џек
Фреквентен опсег : 20-20000 Hz
Копчиња : Одговарање и завршување на повици копче за Јачина на +, Volume -
Едно копче за да одговорите на повик, вграден микрофон.
Силиконски earpieces за удобно и стабилна одговара.
Компатибилен со : За Samsung Серијата и други Паметни Телефони ( Контрола на Јачина на звук не може да се користи од страна на некои други Паметни Телефони, но може да се слуша музика. )
Answer : ___________________________ Note : Контрола на Јачина на звук не се работи за i Phone, i Pad и i Pod
Пакет Содржина :
1 x Слушалка
Answer : ___________________________ Note : Оваа точка да дојде без мало кутија, но ние ќе се спакуваат и пред превозот.
Превозот Однос Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД, ЕУ, Азија итн. Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Обично ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, за 7-25days може да пристигне на вашата адреса. Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст. Кога ќе се направи ред, ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница. Ние ќе забележите следење Бр. со цел листата или испратете e-mail до вас.

Основни характеристики

Функция:
За мобилен телефон, за спорт,за рутинни офис работа, общи слушалки, микрофон, поддръжка на музика, намаляване на шума, преносим
Приложение поддръжка:
No
Време за излизане на пазара:
2016
Конектори:
3.5 мм
Поддръжка на Apt-x:
No
Чувствителност:
94 db
Поддръжка На Карти Памет:
No
Дължина На Линия:
1.1 м
Стил:
В Ухото
Тип Штепсельной Вилици:
Тип На Линия
Обхват Честотна Характеристика:
20-20000Hz
Номер На Модела:
JUM029193
Регулатор На Силата На Звука:
ДА
Това е безжична връзка:
No
Активно Намаляване На Шума:
ДА
Принципът На Вокализма:
Балансиран Котва
Безжичен Тип:
Няма
търговска марка:
От сърце
Водоустойчив:
No
Устойчивост:
16Ω
Информационни материали:
Жичен
Бутон За Управление:
ДА
С Микрофон:
ДА
Име:
3.5 мм слушалки с микрофон
Конектори:
AUX

Избор на клиенти