Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка Керамични лента нагревател 120*100 мм (D*H) 220 В 1800 W нагревателен елемент

Безплатна доставка Керамични лента нагревател 120*100 мм (D*H) 220 В 1800 W нагревателен елемент

BGN 50.00 BGN 56.30

Наличност
Налично


Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Детали
Спецификација : Име на Производ Керамички Бенд Грејач Напон 220 V Моќност 1800 W Бенд Големина 120 ×100 mm(Внатре Кол.*H) Главни Материјали од не ' Рѓосувачки Челик, Керамички Издржи Температура 800 °C -1000 °C Тежина 638g/pc Пакет 1 PC Керамички Бенд Грејач
Answer : ___________________________ Note :
Ако ви треба 36 V, 110 V, 180 V или 380 V , ве молиме забелешка во ред. Инаку, пратката ќе бидат уредени како 220 V без никаква забелешка.
Прилагодено :
Керамичка бенд грејач може да се прилагоди според вашето барање. Но, ве молам да им понуди на вашето барање, вклучувајќи :
Напон/Енергија/Бендот Големина(Внатре Кол*H)

Основни характеристики

Цвят:
AC 220V, 380V AC, AC 110V
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
120*100мм
Приложение:
Керамични Лента Нагревател
Номинално Напрежение:
Друго
Напрежение:
220V
силата на:
1800 W
Създаден По Поръчка:
ДА

Избор на клиенти