Категории

.

Категории

.

вградени лагери караш ролкови обувки, кънки на високоскоростни лагери, стоманени топки, носещи плочи преместване дъска в скейт вградени ролкови ножове

вградени лагери караш ролкови обувки, кънки на високоскоростни лагери, стоманени топки, носещи плочи преместване дъска в скейт вградени ролкови ножове

BGN 3.00 BGN 3.33

Наличност
Налично


Состојба : Нова во Оригинално Пакување
Спорт Тип : Inline Ролери/Брзина на Лизгање/FSK/
Големина на : 8 * 22 * 7 (Внатрешно * Надворешниот * Висина) / Единица : mm
Лагери содржат 7 Челични Топки.
Боја : Црвена/Зелена/Портокал/Зелен Calary/Црна Висока-Брзина
Оценка : Црвена/Зелена/Портокал/Зелен Calary не е навистина ILQ-9 класа, Ако ви треба брзо Лого, ве молиме проверете на линкот подолу
Црна Лежишта е од голема брзина Лежишта,почетна брзина не е доволно брзо,тоа е затоа што постојат цврсти путер внатре,по солидна путер се шири,со лого ќе многу брзо.
http : //www..com/store/product/Freeshipping-roller-skates-Free Sport-608 RS-ceramic-ball-inline-skate-bearings-Drift-plate/1891101_32452183075.html
Пакет : 8 Имајќи/многу

Основни характеристики

търговска марка:
SzBlaZe
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
608
Напрежение:
12V
Тип:
Натоварване
Цвят:
Червен/Зелен/Оранжев/Черен

Избор на клиенти