Категории

.

Категории

.

Etmakit High Qunity SIM Card Tray Holder Slot Replacement Adapter for iPhone 5C Replacement Tools

Etmakit High Qunity SIM Card Tray Holder Slot Replacement Adapter for iPhone 5C Replacement Tools

BGN 1.09

Наличност
Налично


Карактеристики :
Нова SIM Картичка Фах Носителот Слот за i Phone 5 C.
Висок Квалитет на Држачот за SIM Картичка.
Тоа се користи за да го замени вашиот ред, оштетената, испукана држачот за SIM картичка.
Секој објект ќе бидат тестирани и се одликува внимателно пред да се брод тоа.
Спецификација :
Боја : Бела/Црвена/Зелена/Жолта/Сина
Компатибилен : iphone 5c
Пакетот Вклучува :
1 x SIM Картичка Лента

Основни характеристики

Вид На Продукта:
SIM карта
търговска марка:
Этмакит
Номер На Модела:
К0669-05
Съвместим:
Iphone 5c
Цвят:
Сини

Избор на клиенти