Категории

.

Категории

.

1бр удобен домашен Пластмасов държач за съхранение на сапун ястия подвижна притежателя на сапун издънка чиния тава сливи, аксесоари за баня KP 015

1бр удобен домашен Пластмасов държач за съхранение на сапун ястия подвижна притежателя на сапун издънка чиния тава сливи, аксесоари за баня KP 015

BGN 11.18

Наличност
Налично


Опис :
Член име : Сапун Јадења
Материјал : ПП Пластични
Боја : бела
Големина : 13.2x9x7.5cm
Единица тежина : околу 125g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn 1510686253 ) или да остават пораки.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.

Основни характеристики

Опаковка:
opp
Няма. нива:
Единична стая
Номер На Модела:
КП015
Тип Инсталация:
Стенен Тип Монтаж
търговска марка:
ЛОНГМИНГ У ДОМА
Материал:
PA+PE

Избор на клиенти