Категории

.

Категории

.

USB акумулаторна електрическа Ротари телескопична мъжки мастурбатор, мека вагина Путка мастурбация Купата на секс-играчки за възрастни мъже продукти

USB акумулаторна електрическа Ротари телескопична мъжки мастурбатор, мека вагина Путка мастурбация Купата на секс-играчки за възрастни мъже продукти

BGN 77.00 BGN 95.98

Наличност
Налично


Answer : ___________________________ Note : *Со цел да се обезбеди транзит на стока во добра состојба, ние ќе ги отфрлите оригиналното пакување, со нашите сопствени заштита на пакувањето на производот(Нема мало кутија)
*Анонимни набавка : загарантирана приватност, играчки биле спакувани во не-транспарентно кеси со тврдат дека името"занает" . Чувствителни информации ќе бидат енкриптирани.
Овој предмет има 2 боја options за да ја одберете.Ве молиме оставете порака на опцијата во ред,во спротивно ние'l испорака случаен избор. Ви благодариме!
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација.
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите.
3. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект.
4. Ако објектот е неисправен по 2 месеци, сеуште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Masturbators
търговска марка:
AILIGHTER
Размер:
28*8cm
Номер На Модела:
мъжкия мастурбатор
Материал:
Силикон
Непристойная Снимка:
No
Опаковка:
Небезрассудная Опаковка(без оригинална опаковка)
Функция:
Телескопическое въртене
силата на:
USB акумулаторна батерия
Модел:
мъжкия мастурбатор
специална функция:
3 Степени На Въртене,5 Режима На Вибрации
Цвят:
ледник бяло, златно шампанско

Избор на клиенти