Категории

.

Категории

.

10 двойки/лот пулевой вид женски / мъжки червения проводник L8 срастване запресоване клеми штекерный жак за 0,5-1,5 тел FRD (MPD)2-156 продажба на загуба

10 двойки/лот пулевой вид женски / мъжки червения проводник L8 срастване запресоване клеми штекерный жак за 0,5-1,5 тел FRD (MPD)2-156 продажба на загуба

BGN 1.00 BGN 1.38

Наличност
Налично


Пакет Вклучуваат : 10pair Конектор
Големина : ве Молиме погледнете на сликата
Се применуваат стандардните 0.5-1.5 жица
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
2 : Русија : 12-55 работни дена.
3 : Европа земјата : 10-55 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена. Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.

Основни характеристики

Тип:
Срастването
Номер На Модела:
FRD (MPD)2-156
is_customized:
Yes

Избор на клиенти