Категории

.

Категории

.

Fashion Show Led Luminous бална зала Costume Mask With LED DJ Nightclub Party Dance Носете Дрехи Dancing Stage Show Suit Bar подпори

Fashion Show Led Luminous бална зала Costume Mask With LED DJ Nightclub Party Dance Носете Дрехи Dancing Stage Show Suit Bar подпори

BGN 894.00 BGN 894.40

Наличност
Налично


Модна ревија Led Прозрачна Ballroom Костим Со Маска, LED DJ ноќен клуб Партија Танц Носат Облека Танцување Фаза Покаже Одговараат Бар Реквизити
Здраво, драг пријател :
1.Ова ДОВЕДЕ костим е бела сина боја Led светло. Ако сакате црвена, сина, зелена, шарени led светло ние, исто така, може да обичај се направи за вас.
2. Овој костим за производство време за 5-10days, кога ќе нареди ве молиме продолжување на рок на испорака.
3. Целосен сет : костим и маска
3. Пакување & Испорака
Ние брод од страна на EMS, DHL,FEDEX, Кина Пост воздух mail, Кина Пост воздух парцела и на друг начин.
DHL превозот обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до.
FEDEX превозот обично трае 3-7working дена зависи од земјата доставени до.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Во нашиот бесплатен превозот нудат, ние ќе ви понуди голем број на превозот опции за клиентите, ве молиме да се разбере јасно некаде ние сме користење на изразат испорака начин.
·

Основни характеристики

Цвят:
без led подсветка, син бял светодиод
Случай:
Хелоуин парти,Рожден Ден,парти, великото събитие,Китайската Нова година, абитуриентски бал, сватба,Свети Валентин,Ден на детето,Ден на бащата,връщане в училище,глупак Ден, сватба и годеж,Ден на Благодарността,Коледа,Великден
Светлинен Време:
1-2 часа
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
Ledcostume107
Брой КОМПЮТРИ:
1бр
Тип На Доставките На Светлина:
Други Светещи Детайли
Име на продукта:
Led светлинен костюм танцови
Led цвят:
Синьо бяло или индивидуален цвят
Източник на светлина:
ДРИБЛИРА
Случай:
Бар, DJ, Коледа, Хелоуин
Опаковка:
Пяна + картонена опаковка
Is _ customized:
ДА
Контрол:
Ключ
На едро и индивидуален купувач :
Моля свържете се с мен
Време за производство:
Около 5-10 дни

Избор на клиенти