Категории

.

Категории

.

HAOCHU 6inch x100Yard тюл ролка за сватбени декорации Baby Shower Party САМ пола пакетче рокля органза плат настолни пътеки

HAOCHU 6inch x100Yard тюл ролка за сватбени декорации Baby Shower Party САМ пола пакетче рокля органза плат настолни пътеки

BGN 9.00 BGN 13.30

Наличност
Налично


Карактеристики : Марка : HAOCHU Име : Tulle се Тркалаат Боја : Како фотографии Материјал : 100% полиестер Големина : 6" широк*100 Yards долго(15cmx91.5m) Тежина : околу 150g/тркалаат Употреба : DIY ТУТУ Здолниште, Talble Тркачи, DIY Цвет, Бебе Туш,Свадба & Партија декорација, итн., Пакет содржина : Една ролна ( 6" width*100 Yards должина )x Tulle се Тркалаат За боја, поради некои причини, особено различни компјутерски екран, така боја ќе биде отпадоци малку различни, се надевам, ќе може да се разбере,ви благодариме! Белешка : Постојат 53 бои за вашиот избор, ако не можете да изберете боја, ве молиме, изберете "други бои" и остави порака да ни каже бојата на бројот ,како што се : "боја C02","боја C23", тогаш ние ќе ја испрати вистинската боја за вас
Постојат 53 бои за вашиот избор, ако не можете да изберете боја, ве молиме, изберете "други бои" и остави порака да ни каже бојата на бројот ,како што се : "боја C02","боја C23", тогаш ние ќе ја испрати вистинската боја за вас
Следниве се ralated производи, се надевам дека ќе ви се допадне :
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.

Основни характеристики

Случай:
Рожден ден, парти, сватба, Ден за защита на децата, Кръщение и Кръщението,Нова година, сватба и годеж, Коледа
Модел:
Няма
търговска марка:
HAOCHU
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
6 инча*100 ярда
Размер:
L
Материал:
100% Polyester
Предмет на:
тюлевый ролка
Размер:
6 wide*100Yards long(15cmx91.5m)
Цвят:
както е показано на фигура
използва се за :
Направи си САМ пола пакетче, детски душ, сватбени и празнични украси и т.н
Тегло:
about 150g/roll
is_customized:
Yes

Избор на клиенти