Категории

.

Категории

.

Новата 6 бр./лот кутия бисквити метална кутия никаква всячины коледна украса на подарък кутия шоколадови бонбони може метален корпус горещи продажба подаръчен ком?

Новата 6 бр./лот кутия бисквити метална кутия никаква всячины коледна украса на подарък кутия шоколадови бонбони може метален корпус горещи продажба подаръчен ком?

BGN 24.00 BGN 25.12

Наличност
Налично


6pcs/многу Метал Chistmas Кутија
големина на : 7.6*7.6*6.5
Материјал : Метал
НОВИОТ ДИЗАЈН МОДА ТОПЛА ПРОДАЖБА!
Напомена :
MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.
Рок на плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.
Испорака :
Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-7days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Основни характеристики

Брой КОМПЮТРИ:
6шт
is_customized:
Yes
Материал:
Метални
Номер На Модела:
Коледа

Избор на клиенти