Категории

.

Категории

.

Високо качество на ужас Ханибал Лектър смола маска Мълчанието на агнетата ужасен Хелоуин, Маскарад cosplay костюм на партията подпори

Високо качество на ужас Ханибал Лектър смола маска Мълчанието на агнетата ужасен Хелоуин, Маскарад cosplay костюм на партията подпори

BGN 43.00 BGN 52.78

Наличност
Налично

ОПИС Висок Квалитет Хорор Hannibal Lecter Смола Маски Тишината НА Јагниња Страшно ноќта на Вештерките се Маскира Cosplay Костимот Партија Реквизити
Опис Точка Бр : REM1607038
Материјал : Смола
Боја : Како на Сл Големина : 20*9 cm Тежина : 450g/еез
Пакет : користете кутија
ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ПРЕВОЗОТ
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Основни характеристики

Тип:
Парти Маски, Ужас
Площ На Покритие:
Анфас
Случай:
Хелоуин
Възрастова Група:
Възрастни
търговска марка:
сладко направено
Номер На Модела:
REM1607038
Материал Маска:
Смола
Тип:
Мълчанието на агнетата маска
Размери Размер:
20*9 cm
Случай:
маска за Хелоуин
ТЕХНИТЕ:
Анонимен Маска На Гай Фокс
Тип опора:
Маска
Цвят:
Черен, Зелен, Шоколад

Избор на клиенти