Категории

.

Категории

.

1000шт стари романтични папиросные хартия любов Сърцето конфети бяло и червено сватбени декорации за доставка 25 мм

1000шт стари романтични папиросные хартия любов Сърцето конфети бяло и червено сватбени декорации за доставка 25 мм

BGN 4.45

Наличност
Налично


1000 гроздобер романтична ткиво хартија срцето confetti бела и Црвена свадба
Големина : 25mm
боја : црвена&бело
Ние сме специјализирани во стручни лица dcorations,украси,подароци за западен фестивал, како што се Божик,Велигден,денот на Вљубените,и др.
Над $7.00 по ред,ние ќе го испрати од Кина пост се регистрирате воздух mail. Под $7.00 по ред,ние ќе го испрати од Кина пост плус мал пакет,не постои следење по тоа извоз.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Од Експрес(DHL,EMS,Fed Ex,UPS-от,ТНТ) : Генерално, за 3-10 работни дена. (дена не е вклучуваат викенд и одмор)ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.
Ако имате дополнителни прашања во врска со превозот, ве молам дозволете ми да знам. Ние може да се разговара како најдобри за решавање на било какви проблеми или прашања.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

Основни характеристики

Цвят:
Мулти, Червено, Бяло
Случай:
търговска марка:
ТЯНЬЦЗЮАНЬ
Номер На Модела:
DDWED9922
Класификация На Продуктите:
Конфети
Материал:
Хартия
Цвят:
redxwhite
Размер:
approx 25mm
Пакет:
1000шт
Тип:
Доставки повод&партия
появата на:
сватба, рожден ден, декорация на дома

Избор на клиенти