Категории

.

Категории

.

400шт САМ scrapbooking Изработка, ръчно изработени хартиени етикети бисквити / торта / подарък етикети, стикери кухненски сладки украшения за печат стикер

400шт САМ scrapbooking Изработка, ръчно изработени хартиени етикети бисквити / торта / подарък етикети, стикери кухненски сладки украшения за печат стикер

BGN 5.00 BGN 5.68

Наличност
Налично


Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број! Можете да ги пратите тоа цело време.
Kraft Хартија Labels Налепници Рачно изработени Печати Налепница
400pcs по многу
^^
Kraft Хартија Рачно Изработени Печат Налепници,
Спецификација :
Материјал : Kraft Висок Квалитет adhieve налепница
Големина : 1pcs налепница - 1" x 1"(2.5*2.5 см)
Печатење : во боја
Пакување : 400pcs/opp во балон плик
Постои 20pcs налепници по лист и 20 листови во еден многу.
Ве молиме да се напомене дека цената е за 400 компјутери една многу!!!

Основни характеристики

Случай:
is_customized:
Yes
Модел:
Плътен Цвят, Буква
Номер На Модела:
FX-FE9-20
търговска марка:
BUSYVGTB
Материал:
Хартия

Избор на клиенти