Категории

.

Категории

.

2018 Нова Светлина Leis Хавай венец мигащ led цвете лента за глава венец венец, за жени, момичета Glow Party е сватбена украса

2018 Нова Светлина Leis Хавай венец мигащ led цвете лента за глава венец венец, за жени, момичета Glow Party е сватбена украса

BGN 57.60

Наличност
Налично


Карактеристики :
Сосема Нов и висок квалитет.
Елегантен изглед.
Лесен и удобен.
Убави и привлечни,други направи се обрне внимание на вас.
Удобен за носење и цвет прави да изгледа повеќе слатки.
Одговара удобно и безбедно,создавајќи цврста фиксна коса околу уво, и да не се лизга наоколу.
Спецификација :
Материјал : Крпа
Боја : Мулти Боја(испрати случајно) можеби различни од сликата . различни серија можеби различни
Светло режим : трепка брзо, бавно да трепка , on , off
Напојува со копчето батерии (вклучени )
Headband Гарланд Обем : За 65cm
Една големина одговара на сите.
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : само што обезбеди следење на информации во Кина. НЕ обезбеди следење на информации за земјата на дестинација Шпедиција Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни
.

Основни характеристики

Номер На Модела:
Осветление Лента За Глава Гирлянда
Тип На Доставките На Светлина:
Светещ Превръзка На Главата
CU:
CHD1a3

Избор на клиенти