Категории

.

Категории

.

2.5x3cm Orange Bear Shape еднократна употреба Пластмасови Clear Poly Bag For Jewelry 500pcs/лот Mini Ziplock Bag Zip-Lock Самостоятелно Sealing Z031

2.5x3cm Orange Bear Shape еднократна употреба Пластмасови Clear Poly Bag For Jewelry 500pcs/лот Mini Ziplock Bag Zip-Lock Самостоятелно Sealing Z031

BGN 19.00 BGN 23.92

Наличност
Налично


2.5x3cm Портокал Мечка Форма Reclosable Пластични Јасно Поли Торба За Накит 500pcs/многу Мини Ziplock Торба Zip Заклучување Само Запечатување Z031 За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Материјал : Пластични Точка Количина : 500pcs/многу (затоа што на кеси се пакување на машина,така количеството можеби ќе имаш мала грешка( 2-5pcs помалку или повеќе е нормално .),ве молиме за разбирање. Големина : 2.5x3cm / 0.98x1.18" ( ве молиме проверете ја е во ред за вас ,и двојно дебелина само 0.2 мм ,пакување мини jwelry подарок ) Боја : Како на Сликата Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
1. Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. 2. Ако сакате да го користите други превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас. 3. Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) 4. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме ! 1.

Основни характеристики

Случай:
Рожден Ден, Парти
Брой КОМПЮТРИ:
500шт
Номер На Модела:
Z031
is_customized:
Yes
Модел:
Мультяшное животно
Материал:
Пластмаса
Размер:
2.5x3cm / 0.98x1.18''
Цвят:
Оранжево Мече
Брой:
500 бр. / лот
стил чанта:
Малки Найлонови Торбички С Закопчаване С Цип
тайл:
Ziplock Поставя Ясен Малък Поли Чанта В Торби
Използването на:
Малки Найлонови Торбички, За Обици
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Найлонови Торбички При Пазаруване, Ясен Найлонова Торбичка С Цип
Модни модели:
Дебели Чанти Zplock В Пакагинг Чанти, Торби Бонбони Смолли
Случай:
Сватбена Опаковъчна Хартия Jewlery Подарък Пакети
използвайте за:
Чанта С Цип Дебели Бижута

Избор на клиенти