Категории

.

Категории

.

1000 бр. / лот 12 мм (6 карата ) акрил Royal Blue Diamond кристали конфети таблица разпръсна конфети сватбена декорация парти

1000 бр. / лот 12 мм (6 карата ) акрил Royal Blue Diamond кристали конфети таблица разпръсна конфети сватбена декорация парти

BGN 17.00 BGN 19.20

Наличност
Налично


Atten : Ние само се покаже на боја во цртање слики , не на големината , можете да изберете големина ( 4.5 мм 6.5 mm 8мм 10мм 12mm )ви се допаѓа во нашата продавница . Среќен шопинг !!
Опис :
1000pcs 12mm Акрилик дијаманти Табела Confetti
Боја : Кралска Сина
Јасност : Беспрекорна(и многу убави)
Намалување На : Многу Брилијантни
Износ : 1000pcs
12mm : 1000pcs Пакување : 1000pcs/торба
Материјал : Топ Акрилик
Малку боја разликата е дозволено
Нашите Акрилик Кристали се од многу висок квалитет, длабочина и јасност и
како таква им овозможи на светлината на искра и сјај преку убаво.
За Плаќање
1. Она што треба да купувачи се прави кога цел?
· Проверка на предмети внимателно. Ако имате прашања во врска со превозот или квалитетот ние го поставите на страницата, ве молиме контактирајте не директно.
· Да ги споделите со нас на бои, дизајни, големини, итн што сакате.
· Проверете ги вашите име/адреса/post code/телефонски број.
· Да се избегне или намали вашите трошоци&проблеми, pls укажуваат на вредноста на стоки за Царинење, ако треба.
2. Она што ние ќе се направи откако ќе цел?
· Подготовка & испраќање во 1~2 дена по уплатата.
· Информирање на следење на броеви.
· Е-мејл или јавете се на купувачи ако нешто се случува на производи или испорака (никој дома, кога испораката, предмети што се надвор од акциите, итн.).
3.Плаќање : да ја прифатиме плаќање преку alipay,western Union
За Превозот
Ако вкупната тежина на сите објектот е помалку од 2 KG. пратката ќе се испраќаат преку регистрирани пост воздухопловната.
Време на испорака :
Од воздухопловната : 10-25 дена да АЗИЈА, Западот ЕВРА, и Северна Америка.

Основни характеристики

Случай:
Кръщение и Кръщението,парти, годишнина, сватба и годеж,сватба,Свети Валентин,Ден на Благодарността
is_customized:
Yes
Материал:
Акрил
Размер:
12mm ( 6 карата )
Цвят:
кралският син цвят
Материал:
Най-Горния Акрил
Опаковка:
1000pcs / bag
разфасоват:
Много Brillant

Избор на клиенти