Категории

.

Категории

.

Коледа високо качество на 6 бр. ръчно изработени розови медал форма за печат на стикер за печене пакет хартия Етикети етикети Хелоуин

Коледа високо качество на 6 бр. ръчно изработени розови медал форма за печат на стикер за печене пакет хартия Етикети етикети Хелоуин

BGN 2.00 BGN 3.02

Наличност
Налично


Големина : 3*2cm
Боја : случајни
Вклучени : 90pcs*леб кеси(+/-5pcs)
Напомена : се Продаде само на запечатување налепници, не вклучувајќи и други производи
Цел : леб торба запечатување паста, храна, конзерви, подарок декорација мислења, итн., широко се користи, лесен за употреба!
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите пратката со твоите следење на број на следниве веб-сајт
https : //global.cainiao.com/?spm=a3708.7860688.0.0.18da1fc9 Uu JEe W&lang=en
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние сме спремни да се прошири на времето.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по исплата потврда.
Ако ви треба добра многу итно ,ве молиме изберете превозот преку DHL или e Packet .Тоа секогаш е за околу 15-20 дена да пристигнат.
Драги Ценети Купувачи, ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - се надеваме дека ќе се ужива купувањето! Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ние не сме одговорни за било какви давачки или увозни давачки.Ние се трудиме да им обезбедиме на нашите клиенти најдобра услуга.
Ако наидат на проблеми или непријатни шопинг процес, ве молиме контактирајте со нас, ве молиме не е лесно да се отвори спорот, ние ќе го реши проблемот за вас.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Основни характеристики

Случай:
Ден на майката, Хелоуин,Рожден Ден, парти, великото събитие, Китайската Нова година, Сватба,Свети Валентин,Ден на детето, Ден на бащата, годишнина, глупак Ден, сватба и годеж, Коледа, Деня на Благодарността
търговска марка:
FoPcc
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
880149
Модел:
Архитектура, Писмо
Размер:
S
is_customized:
Yes

Избор на клиенти