Категории

.

Категории

.

Сватбени подаръци за гости, кухненски ъглов отварачка за бира сватбена отварачка за бутилки вечерни подаръчни сувенири 100 бр./лот

Сватбени подаръци за гости, кухненски ъглов отварачка за бира сватбена отварачка за бутилки вечерни подаръчни сувенири 100 бр./лот

BGN 247.00 BGN 268.80

Наличност
Налично


добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена Свадба рекламирање материјали за гости Мини агол пиво настроената свадба шише настроената партијата на подарок го фаворизира 100 парчиња/многу
Свадби, годишнина партии и семејството reunions се најде добредојде на местото на крстарење бродови, и Beter Подароци има популарната партија корист совршен за прослави во океанот-ќе рај, или на плажа-тематските настан! Нашите антички сидро шише настроената се појавува со чиста благодарност!
Тежина : 66 G
големина : 9.2x9.2x1.8cm
Фото како што е подолу :
Ако овој објект има различна боја или дизајн и ќе не остави порака кој сакате, ние ќе испорака по случаен избор.
[Забелешка] : Пред цел, почитувани, pls љубезно ве молиме да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област, ако Оддалечена Област, тоа треба да се додаде НАС$30 за далечински област испорака полнење, однапред ви благодариме!!!
Купувачот Известување
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам ,Western Union,T/T,итн
Ши pment :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Основни характеристики

Случай:
Ден на майката,Рожден Ден,парти,преместване на дома,Китайската Нова година, абитуриентски бал, сватба,Свети Валентин,Ден за защита на децата,юбилей,Нова година,сватба и годеж, Ден на Благодарността
Номер На Модела:
ww
Модел:
Ангел
is_customized:
Yes
Материал:
Метални
Брой КОМПЮТРИ:
1бр

Избор на клиенти