Категории

.

Категории

.

Булката 50шт + 50шт младоженеца Западното рокля щастие сватба полза кутии подарък кутия личност и творчески кутия бонбони

Булката 50шт + 50шт младоженеца Западното рокля щастие сватба полза кутии подарък кутия личност и творчески кутия бонбони

BGN 20.00 BGN 20.80

Наличност
Налично


Топла Продаде Западен Фустан Среќа Свадба Корист Кутии подарок
кутија Личност и Креативни Бонбони Кутија
боја : розева
Големина : костум 6 * 3 * 7.5 cm
Бракот газа 6 * 3 * 8.7 cm
тежина : 8g
Боја класификација : венчаница одговараат на
Материјал : Картон
Производи : Бонбони кутија/торба на шеќер
Забелешка : Според екранот на компјутерот не е истиот, на сликата ќе биде боја, ве молиме да се разбере.
100pcs= невестата 50pcs+50pcs младоженецот

Основни характеристики

Брой КОМПЮТРИ:
100шт
Модел:
Булката И Младоженеца,Момче И Момиче, Дрехи
Случай:
Годишнина, парти, сватба и годеж, сватба, Свети Валентин
търговска марка:
ПОПИГИСТ
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
XTH-15
Материал:
Картон
Тип:
Други Празници И Празнични Аксесоари
is_customized:
Yes
Номер На Серия Mfg:
Киногерой
Размер:
3СМ * 6СМ *7.5 СМ
Цвят:
Розов

Избор на клиенти