Категории

.

Категории

.

Бял цвят Led Light Мигащи Sexy Women Suit Costume Dress Luminous Секси Дама на сутиен, жилетка и панталон-костюм за жени DJ Party Club

Бял цвят Led Light Мигащи Sexy Women Suit Costume Dress Luminous Секси Дама на сутиен, жилетка и панталон-костюм за жени DJ Party Club

BGN 632.00

Наличност
Налично


Бела Боја Led Светло Трепка Секси Жените Одговараат Фустан, Костим Прозрачна Секси Дама Градник Вест И Панталоните Костум За Жените Партија DJ Клуб
1. LED костими шоу
2. Повеќе детали за LED градник носии
Производи име
LED костими градник вест и панталони за жени
LED Боја
Бела или прилагодени
Е прилагодена
Yes
Големина
S M L или Прилагодени
Контролор
Исклучете далечинско управување
Батеријата
Батерија
Производство на Време : Околу 3-7 дена
3. Пакување & Испорака
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Курирската служба DHL. E-ПАКЕТ. UPS-от. Или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Ние ќе го избере Изразат во согласност со специфичните услови.
Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа?s trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
1 Пена пакување за да се спречи стоки во транзит стискаш 2. Картон, добра заштита 4. Нашите услуги
1.Ние имаме свои независни сопственост правото за luminescence материјали и систем за контрола.Исто така, сите наши светлина носии се дизајнира и произведува од страна на самите себе
2.LED мека светилка лента е нашата компанија оригинална творба,со користење на тоа може да влијае на било моделирање како што имаат голема флексибилност,силна затегнувачка на корозија и не е лесно да се пробие
3.

Основни характеристики

Случай:
Рожден ден, парти Хелоуин, парти, великото събитие, Китайската Нова година, Сватба, Ден за защита на децата, сватба и годеж, Ден на Благодарността, Коледа, Великден
Светлинен Време:
1-2 часа
Номер На Модела:
Ledcostume15
is_customized:
Yes
Брой КОМПЮТРИ:
1бр
Тип На Доставките На Светлина:
Други Светещи Детайли
Тип:
Led костюми за жени нажежен сутиен, жилетка и панталони
Цвят на светодиодите:
бял или подгонянный
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Цветни костюми :
Сребро
Размер :
S M L или подгонянный
На едро и изработени по поръчка на купувача :
моля, свържете се с мен за получаване на отстъпки
Индивидуално:
ДА
Приложения:
Хелоуин, Коледа, бар, танци, представяне на
Цени на едро:
ДА
Батерия:
Акумулаторна Батерия

Избор на клиенти