Категории

.

Категории

.

3x6m бял и златен сватбен фон завеси за сватбени пердета, сватбена украса, сватбен декор на сцена с пайети

3x6m бял и златен сватбен фон завеси за сватбени пердета, сватбена украса, сватбен декор на сцена с пайети

BGN 302.40

Наличност
Налично


1 . Големина : 6m/20ft (широк) x 3м/10ft (висина) (само средниот дел)
2. Материјал : 100% полиестер плетени ткаенини
3. Ние може да го направи било која големина како клиент бара . Сите backdrops обработени со џеб на врвот на drape , можете директно да висат преку род .( ако ви треба било која друга преработка ,Цената ќе се менува со процесот ви треба ) .
4. На backdrops имаш, тоа е само еден парчиња .на врвот грабеж е пораби заедно со остатокот од drape и на блискиот грабеж се одвоени. Треба да се врзуваат на прачка со себе .
Внимание :
свадба backdrops е креативни работи , навистина ефект се зависи од тоа како ќе декорација и светла . Па ако ви се жалат за тоа не е точно со слика , тоа нема да биде причината за да се вратите на стоки . Ви благодариме !
1
Цената што ја платиле тоа е само за позадина завеса без други assessories како рамка ( род ,стојат) , светла и венец,цвеќиња и слично на слик.
За боја :
Се зема во вид, не ја отфрли поради објективни причини како што се светло, дисплеј во боја, Ние ќе ги што е можно поблиску до физичка боја.Ви благодариме за вашето разбирање
Ако ви треба други бои, ве молиме, изберете боја од нашите боја-табелата подолу и да го оставите порака во ред, благодарам.
Забелешка : Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји. Ние ќе се прогласи за вистинската вредност како испорака агент барање за стоката ќе нареди, ако вие не остави никакви пораки кога ќе го поставите цел, тоа не е проблем ако сакате ни да се прогласи ниска вредност за вашите производи, но вие треба да го преземе ризикот да се биде amerced од вашите сопствени. ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Основни характеристики

Случай:
Модел:
Ангел, Плътен Цвят
Номер На Модела:
wbj108
is_customized:
Yes
Материал:
ледена коприна
търговска марка:
Кристаташин

Избор на клиенти