Категории

.

Категории

.

50шт розата е цветето на лазерно рязане кутия шоколадови бонбони сватба на Плажа скоростна партия сувенири за подарък кутия за бижута сватба парти за доставка

50шт розата е цветето на лазерно рязане кутия шоколадови бонбони сватба на Плажа скоростна партия сувенири за подарък кутия за бижута сватба парти за доставка

BGN 19.00 BGN 25.44

Наличност
Налично

50pcs Зголеми Цвет Ласерски Сече Бонбони Кутија Свадба Корист Кутија Партија Услуги Подарок кутија Свадба Декорација Партија Резерви Ако сакате да видите повеќе свадба партија и подароци ве Молиме во нашата продавница,подолу е веб линк : големина : 8.5x7.5х5.3cm
Внатрешниот кутија е облик на Trapezoid
Trapezoid има две страни,едната страна L : 5
Друга големина L : 6.5cm
W : 5.3cm H : 3.5cm
Пакет :
кутија : 50pcs/opp вреќа
лента : 50pcs/opp вреќа
тоа е доволно големи за да се стави бонбони или чоколадо
бонбони : може да се стави 3-6 бонбони
Или 3-6 бакнеж чоколадо
Конкурентна цена;Врвен квалитет; Добар пакет Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство.
Голем попуст за големата цел. ако сте importeror веледрогерија, и сакате да се направи голема цел, ве молиме контактирајте со нас. ние сме professinal подарок кутии manufactor во кина.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Основни характеристики

Размер На Луксозни Кутии:
65x53x70mm
Брой КОМПЮТРИ:
50шт
Случай:
Парти, Ден на майката, Абитуриентски бал, Свети Валентин, сватба, сватба и годеж,кръщенета и Кръщене, годишнина, връщане в училище, Ден на Благодарността, Китайската Нова Година,Рожден Ден
търговска марка:
Голяма Услышанная Любов
is_customized:
No
Модел:
Цвете
Номер На Модела:
08901
Материал:
200 г в перламутровой матирана художествена хартия
доставка на партията повод:
сватбена украса
Сватба:
сватбени сувенири и подаръци
Воспользуйся:
Сватбени Аксесоари
подходящ:
кутия бонбони, кутия за торта, хартиена кутия, подарък кутия
Размер OD:
8. 5x7. 5x5. 3 см
вътрешен размер на кутията:
5(6,5 cm)x5. 3x3. 5 см
Материал:
арт хартия

Избор на клиенти