Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка ретро високо качество сладко дантела Flare ръкав 3D пеперуда украшенное дълга рокля в синьо

Безплатна доставка ретро високо качество сладко дантела Flare ръкав 3D пеперуда украшенное дълга рокля в синьо

BGN 73.00 BGN 81.58

Наличност
Налично


Големина cm
Должина
Биста
Рамо
Sleeve
Половината
S
109cm
86cm
36cm
57cm
68cm
М
110cm
90cm
37cm
58cm
72cm
L
111cm
94cm
38cm
59cm
76cm
XL
112cm
98cm
39cm
60см
80см
Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате. Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа, во повеќето случаи порано. Ние работи 6 дена во недели. Ако не сте го слушнале од нас во даденото време.
Ако користите е "Прашајте го продавачот прашање" линк или "Моите Пораки", ве молиме не го скриете вашиот е-мејл адреса, кога испраќање на пораки. Ако не го имаат на вашата e-mail адреса, тоа е тешко да се одговори.
Услови за користење на услугите
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Основни характеристики

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Дължина ръкав(см):
Пълен
Силует:
А-Линия
Сезон:
Зима
Стил:
Реколта
Украса:
Бродерия
Материал:
Разнообразни, Найлон, Памук
Стил Ръкави:
Расклешенный Ръкав
Дължина На Роклята:
До Средата На Прасците
Номер На Модела:
AI16080174
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
търговска марка:
номеокеанский
Талия:
Натурални
Вид На Модела:
Пеперуда

Избор на клиенти