Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка горещи продажба секси short two color секси two sets Women crop върховете ГОДИНИ shorts set 2 цвята 3S2464 S, M, L, XL

Безплатна доставка горещи продажба секси short two color секси two sets Women crop върховете ГОДИНИ shorts set 2 цвята 3S2464 S, M, L, XL

BGN 23.00 BGN 25.04

Наличност
Налично


Други Големина : прифатени прилагодите различна големина, MOQ 30 КОМПЈУТЕРИ
Ткаенина Тип : Џерси
Бесплатен Превозот топла продажба секси кратки jumpsuit два боја секси две групи дама облечи жените лето секси фустан 2 Бои 3 S2464 S,M,L,XL
секси две групи дама облечи :
Превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 25-45 дена, ако треба да пристигнат во 4-6 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPS-от,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на Превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо веб-сајт : ве молиме контактирајте со нас sexy-fashion-dress.com. Нашата компанија :
1. секси-сон е познат професионални производител и снабдувач на големо секси долна облека, секси костими, корсет, повеќе од 1200 предмети може да изберете од нашата веб страница.
2.Ние, исто така, прифати ОЕМ и ODM.
3.Ако сте заинтересирани во некои од предмети или би сакале да нарачате од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
4. секси-сон искрено со нетрпение очекуваме да на opportunityof соработка со вас базирани на взаемна корист.
Производи детали : Материјал Памук+Spandex+полиестер Состојба 100% сосема нов,, спакувани во запечатена пластична кеса.1 PC/ Пластична кеса Големина S,M,L,XL Боја Како што е прикажано Опис Црвени Цветни Култури 2-во-1 Копчиња Еластичен Појас Краток Jumpsuit за Перење не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење, емитуваше OEM Цел е прифатена Превозот бесплатно од страна на кина пост, но ако сте под итно, можете да со DHL,TNT,EMS,UPS-от,Fedex и купувачот се плати Плаќање ЗАЧУВАМ, Банкарски Трансфер и western union Испорака датум во рок од 2-3 работни дена по recieving плаќање Место на Потекло Кина
Големина На Табелата :
Answer : ___________________________ Note :
1.

Основни характеристики

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Дължина ръкав(см):
Кратък
Сезон:
Лято
Материал:
Полиестер, Ликра, Памук
Стил Ръкави:
Редовен
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Силует:
Сабя
Стил:
Секси И Клуб
Номер На Модела:
3S2464
Украса:
Няма
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Вид На Модела:
С щампи
търговска марка:
Коли ...
Талия:
Натурални
Пол:
Жени
Дължина На Роклята:
Мини
Тип Елемент:
секси два комплекта дама рокля
Размер:
S,M,L,XL
Подходящ за хора:
Жени
Опаковка:
Добра opp чанта
Цвят:
Както е показано на фигура
Ефект:
тънък, секси, стегнато, въздушен
срок на доставка:
продукт, може да изпрати на 1-3 работни дни
Тип На Доставка:
търговия на дребно, търговия на едро приета,моля, свържете се с нас за търговия на едро на уеб сайт

Избор на клиенти