Категории

.

Категории

.

2017 Нов прием на марката мъжка лятна Делова риза с къси ръкави отложной яка смокинг с Риза Риза Мъжки ризи голям размер 5XL

2017 Нов прием на марката мъжка лятна Делова риза с къси ръкави отложной яка смокинг с Риза Риза Мъжки ризи голям размер 5XL

BGN 17.00 BGN 28.78

Наличност
Налично


Предмет Тип : Кошули Пол : Мажи Сезона : Летни Стил : Tuxdeo Риза Ракав Должина : Краток Ракав Јака : Сврти надолу Материјал : Памук Ракав Стил : Редовни Шема : Солидна Боја Функција : Дебелина : Умерена Мекост : Умерена Еластичност : Inelastic Верзија на тип : Тенок Одговара Пакување содржи : 1*машка Кошула
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме љубезно се напомене дека, подолу се Азиските големина , ве молиме погледнете на детални мерења во големина на маса, наместо да изберете од S/M/L само.
2. Големината табелата погоре се однесува на облека димензии , а НЕ на вашето тело мерења.
3. Ако вашиот мерења се случи да биде помеѓу две големини, ве молиме изберете следниот поголем .
4. Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
5. Било прашање само слободно контактирајте со нас пред да го купат,ние ќе го избере големина одговара за вас.
6. (1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см. )
7. Предлагам тежина >>> врз Основа на нашето долгогодишно искуство да обезбеди ,но само за референца . ако не бидете сигурни во врска со тоа .pls контактирајте со нас .
Плаќање -може да се плати преку Western Union, Moneybookers, Виза, Мастеркард кредитни картички,банкарски трансфер. -Ве молиме да се направи исплата во рок од 3 дена. Пратката -Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 5-7 работни денови откако вашата уплата е потврдена преку Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS. -Стандардно превозот начин е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,која обично трае околу 10-45 работни денови.Тоа зависи од дестинацијата и други фактори, ако не го добиете вашиот парцела во рок од еден месец,ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Основни характеристики

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип Елемент:
Ризи
Пол:
Мъже
Вид На Модела:
Твърд
Дължина ръкав(см):
Кратък
Номер На Модела:
бизнес риза
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Ризи:
Смокинговые Ризи
Яка:
Отложной яка
търговска марка:
Браун
Тип Тъкани:
Сукно
Материал:
Памук
Тип На Затваряне:
Однобортный
Стил Ръкави:
Редовен
Цвят:
Бяло, червено, светло синьо, тъмно синьо, сиво, жълто, брилянт синьо, розово
Размер:
M, L, XL,XXL, XXXL, XXXXL, XXXXXL
Тип Елемент:
Ризи
Пол:
Мъжка Риза
Ръкав:
риза с къс ръкав
Сезон:
Есенна Риза
Модел:
однотонная риза
Стил:
смокинг с риза
Тип везиона:
slim fit

Избор на клиенти