Категории

.

Категории

.

2018 Чун xia мъже и жени с асиметрична личността риза кратко, след като много отдавна облекло на певицата t

2018 Чун xia мъже и жени с асиметрична личността риза кратко, след като много отдавна облекло на певицата t

BGN 87.68

Наличност
Налично


ГОЛЕМИНА/CM : S M L XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL
Посебни големини може да се прилагоди!
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно..ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Основни характеристики

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип Елемент:
Ризи
Пол:
Мъже
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
3Wphtato
Дължина ръкав(см):
Пълен
Яка:
Мандарина Яка
Тип Ризи:
Ежедневни Ризи
Материал:
Памук
Номер На Модела:
Y12
Тип На Затваряне:
Однобортный
Тип Тъкани:
Сукно
Стил Ръкави:
Редовен
Стил:
Ежедневни обувки
Модельная облекло:
Свободен
Тип Яка:
тупираните яка
технология на облекло:
перат и носят
Стил:
Модни модели

Избор на клиенти