Категории

.

Категории

.

200 м супер здрава силна ракита риболов линия 4 направления Linha Multifilamento на въдица Шаран Нахлыст риболов линия Безплатна доставка

200 м супер здрава силна ракита риболов линия 4 направления Linha Multifilamento на въдица Шаран Нахлыст риболов линия Безплатна доставка

BGN 17.28

Наличност
Налично


ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
200 M Трајни Супер Силен Плетенка Риболов Линија 4 Насоки Linha Multifilamento Риболов Линии Крап Летаат Риболов Линија Бесплатен Превозот
Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ZIP/пост КОД. Клиентите од Обединетите Арапски емирати мора треба P. O. КУТИЈА број. Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме! Карактеристики : Професионални и комерцијален риболов на квалитетот, силни и издржливи.
Лесен и отпорен на вода апсорпција.
Ултра точни со близу нула водат.
Супер силен 4 насоки плетенка линија.
Совршен избор за риболов ентузијасти. Спецификации : Боја : Зелена,Сива
Материјал : Полимер-полиетиленски влакна
Должина : 200 M
Мечка капацитет : 10 LB/15 LB/20 LB/30 LB/40 LB
Објектот тежина : Околу. 120g
Пакет големина : 10.5 * 8.5 * 8.5 cm / 4.1 * 3.3 * 3.3 во Пакет Листа : 1 * Риболов Линија
Gearlly Отворено е компанија која е фокусирана на риболов справи со бизнис.
Ние продаваме до вас директно, без никакви други агент.
Тоа е причината зошто ние може да ви понуди повеќе атрактивна цена и добар квалитет.
Нашата основна замисла е да им се овозможи на купувачите, не само високо квалитетни производи
но, исто така, услуга, создаде повеќе вредност за клиентите и да расте заедно со клиенти.
Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница.
Се чувствуваат морето, опрема вашиот живот!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Основни характеристики

Номер На Ред:
0.6, 0.8, 1.0, 2.0, 3.0
Категория:
Магистрала
Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Скала Fshing, Океанская Плажната Риболов
търговска марка:
ХЭНЦЗЯ
Характеристика На Подемна Сила:
Плаващ Линия
Материал:
Ракита Тел
С мащаба или не:
No
С линийка или не:
No
Форма:
Ниво
Номер На Модела:
X4-200
Метър:
200м
Цвят:
Сиво / Зелен Цвят
Материал:
PE

Избор на клиенти