Категории

.

Категории

.

2 броя бели пластмасови държачи удочек гнездо, багажник за удочек за лодка на морската риболовна кутия с каяк лодка яхта

2 броя бели пластмасови държачи удочек гнездо, багажник за удочек за лодка на морската риболовна кутия с каяк лодка яхта

BGN 7.98

Наличност
Налично


Забелешка 1. Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Но Увозни давачки, даноци и други customsrelated трошоци не се вклучени. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).Пратката да се сад,Велика Британија,Јужна Кореја,Јапонија,Австралија,Сингапур ќе НЕМА ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ
2 . Сликата е само за референца , цената е 2 Парчиња
Цевка ID Висина Одделение Дел Код 1-3/4" 12" Најлон НАЈДОБРИ 7710*2
Карактеристично
Дупчиња род носители се дизајнирани за да ја заклучите во повеќето риболов репортажите
Висок квалитет propene полимерни материјали,многу издржлив и еколошки.
Моделирани во едно парче полипропилен изградба, тешки и отпорност слободни
Дизајниран за слатководни и saltwater употреба
Го заштитува вашиот омилен прачки од оштетување за време на транспортот или складирањето
Одличен за каде флеш планината или железнички планината род носителот не може да се инсталира,Месеци директно на вашиот брод, камион или ѕид
Не Pin внатрешноста на цевката
Вклучувајќи Нерѓосувачки Челик Хардвер завртки и навртки
Секој производство пратката тестиран и сертифициран

Основни характеристики

Твърдост:
Сверхтвердые
Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Плажната Риболов,Океанская Скала Fshing, Резервоар Езерото
Категория:
Удилище Лодки/Пакет
търговска марка:
BSET MATEL
Номер На Модела:
BEST7710*2
Горна Диаметър:
25мм
Материал:
Найлон

Избор на клиенти