Категории

.

Категории

.

Гореща 200 бр./лот сачмен лагер въртящи се твърди пръстени Риболов конектор риболовни принадлежности

Гореща 200 бр./лот сачмен лагер въртящи се твърди пръстени Риболов конектор риболовни принадлежности

BGN 16.00 BGN 20.78

Наличност
Налично


Опис На Производот :
100% сосема нов и висок квалитет
Количина : 200 Компјутери
Должина : Околу 0.39 инчен / 1 cm
Вкупната Тежина : Околу 25 g
Материјал : Нерѓосувачки челик
1. Флексибилни ротација, не е лесно да се правец на околу риболов линија
2. Едноставен дизајн за лесно ракување
3. Со висока затегнувачка цврстина
4. Прстен се справи со карактеристики уникатен дизајн со цел да се намали отпорност на вода при што водата и исто така да ги подобри чувствителноста на група
5. И ниска прстен дизајн за да се осигура дека на риболов линија може да се задржи максималната вертикална и чувствителни
6. Направени од високо квалитетни материјали и се гарантира со строга проверка и производство
Пакетот Вклучува :
1 x 200 PCS Топката Имајќи Вртливата Солидна Прстени Риболов Конектор

Основни характеристики

Позиция:
Риболов На Океанските Кораби
Категория Въдици:
Подледная Прът
Дължина На Пръта:
С гръб или не:
No
Материал На Пръта:
Въглероден Прът
С прибиращ се прическа или не:
No
Номер На Модела:
HXY-2047-25
търговска марка:
АНЖЕНДЖИ
Материал:
неръждаема стомана
Модел:
8#
Дължина:
1cm
Теглителна сила:
19 кг
Произходът на място:
Китай (Континентален)
Тип Аксесоари:
съединител

Избор на клиенти