Категории

.

Категории

.

2 елемента нов 700C пътен под наем 38 50 60 80 мм 3K UD 12K въглеродни влакна клинчерные дискове с легкосплавной спирачната повърхност на велосипедни колела джанти свободен к

2 елемента нов 700C пътен под наем 38 50 60 80 мм 3K UD 12K въглеродни влакна клинчерные дискове с легкосплавной спирачната повърхност на велосипедни колела джанти свободен к

BGN 289.58

Наличност
Налично


38mm :
50mm :
60mm :
80mm :
ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ
Големина : 700 C
Модел : clincher прирабници+ алуминиумски кочница површина
Rim ширина : 22.4 mm
Крај : сјај / мет ( ве Молиме изберете ја вашата омилена заврши)
Материјал : 3 K / UD / 12 K карбонски влакна+алуминиумски кочница површина
Дупка грофот : 16/ 18/ 18 G3/ 20/ 21/ 21 G3/ 24/ 28/ 32/ 36 дупки (кога ќе поставите вашата нарачка, ве Молиме во ред "забелешка" кажи ми вашата потреба на дупки,16 до 36. дупки може да се прилагоди,Ако треба и други дупки , ве молиме да бидат слободни да контакт . ) 2 парчиња джантите W e ight : прибл 38mm 550g/еез ; 50mm 665g/еез ; 60mm 700g/еез ; 80mm 750 g/еез ;
Велосипед Тип : Патот Велосипед / Нумера / Фиксна Опрема Велосипед
Помина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. Ние препорачуваме да изберете ЕМС . Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана. Што повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема. Испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку кина пост.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.

Основни характеристики

Цвят:
Покритие:
гланц / мат
is_customized:
Yes
Спирачна Система:
V-Спирачка
Номер На Модела:
с колела спирачна повърхност сплав
Приложимо Под Наем:
Пътнически Велосипеди
Материал На Колелата:
въглеродни влакна+сплав спирачна повърхност
Размер:
700C
Отвора За Спици:
16/18/18 G3/20/21/21 G3/24/28/32/36 отвори
държава:
100% чисто нов

Избор на клиенти