Категории

.

Категории

.

100 бр. / лот RC02 едностранно захващане на иглата форма роликоподшипники / цолови игли като роликоподшипники 3.175*7.15*6.35 мм

100 бр. / лот RC02 едностранно захващане на иглата форма роликоподшипники / цолови игли като роликоподшипники 3.175*7.15*6.35 мм

BGN 336.00

Наличност
Налично


Инчи Големина Еден Начин Спојки Игли Валчести Имајќи Предмет Бр. : RC02 Внатрешен Дијаметар : 3.175 mm Надворешен Дијаметар : 7.15 mm Ширина : 6.35 mm Количина : 100pcs Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.

Основни характеристики

Материал:
Стомана
Размер:
3.175*7.15*6.35mm
Номер На Модела:
RC02
търговска марка:
Винт вал
Воспользуйся:
BMX

Избор на клиенти